Командувач ОК "Південь" генерал-майор Андрій Ковальчук вважає, що війна проти України закінчиться 2023 року, тоді ж ми маємо звільнити Крим. Про це він сказав в інтерв'ю британському телеканалу Sky News .
"Хотів би і раніше, щоб цього року ми поставили крапку на всіх питаннях. Але я вірю, що наступного року ми таки доведемо все до логічного завершення та переможемо", - сказав Ковальчук.
При цьому він попереджає, що найжорстокіші бої цієї війни ще попереду. Тому ЗСУ буде потрібно від партнерів із Заходу ще більше летальної зброї, у тому числі й касетних боєприпасів, а також наступального озброєння.
"Ми потребуємо танків і літаків. Ми також потребуємо надійної системи протиповітряної оборони, яка принаймні буде ефективною на 95%", - наголосив Ковальчук.
Читайте також:
«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
Відгодовує залицяльника: Ксенія Мішина натякнула на новий роман. Чоловік вже навіть знайомий із сином
У неї навіть обличчя дике: в мережі порівняли Батьківщину-матір в Україні й в Росії
Ось це улов: ЗСУ захопили новий російський танк. З'явилося відео
путін буде в сказі: ЗСУ зуміли ліквідувати важливого кремлівського офіцера спецназу
